• banner

Zamówienia

Dostawa warzyw i owoców – zawsze na czas!

Ważną część naszej oferty stanowi dostarczanie warzyw i owoców w miejsce wskazane przez klienta. Zapewniamy sprawne i terminowe dostawy. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych.

Przez lata obecności w branży owocowo-warzywnej nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma sklepami spożywczymi, warzywniakami, restauracjami i placówkami gastronomicznymi. Nasi klienci w większości zainteresowani są złożeniem zamówienia na zakup warzyw hurt i owoców hurt. Długoterminowa współpraca świadczy o ciągłym zachowywaniu wysokiego poziomu oferowanych przez nas usług. Dużą satysfakcję daje nam zadowolenie klientów, dlatego dbamy o utrzymywanie dobrych relacji ze zleceniodawcami.

Transport owoców i warzyw

Dysponujemy samochodami przystosowanymi do przewozu zamówień różnej wielkości. Gwarantujemy terminowe dostawy. Swoim klientom służymy także doradztwem w zakresie właściwych sposobów przechowywania zamówionych u nas produktów.

Transport warzyw i owoców to dziedzina, w której posiadamy duże doświadczenie. Zapewniamy optymalne warunki przewozu konkretnych produktów. W stu procentach spełniamy ich wymagania. Zależy nam na tym, by nasze warzywa i owoce docierając do klienta wyróżniały się pełną świeżością.

Jak złożyć zamówienie?

  • drogą telefoniczną, dzwoniąc pod numery telefonów 502 438 528
  • drogą mailową, pisząc na adres e-mail:
    aleowoc@wp.pl
  • poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce kontakt.

 

 

 

ALE OWOC